Never miss great moments!

למה בתים מיוצרים?
הטרומי הוא לא חדש. זה אפילו בתים מיוצרים עשרות שנים הם שם.

גרינר, מהר יותר, חכם יותר

בתי מיוצרים בנויים באופן גמיש, המבוססים על מערכת שמאפשרת רמה גבוהה של עיצוב ואומנות, ולשלוט בעלויות על ידי ביטול הפתעות. הבית הנייד יש מהפכה דיור פונקציונלי שהוא בהישג יד. יתר על כן, בתים מודולריים באותה תקופה היו לא יעילים להפליא בהשוואה לתהליכי הבנייה הנוכחיות באתר אחד, אשר עשוי לרוקן יותר מ -30% מחומרי הבנייה. מערכות הייצור מודרניות מסוימות לצמצם את ההפסדים של כמעט 50%, בהשוואה לבתים שנבנו באתר.

קליפורניה חוק בניית 2013

ברגע שקונה קבע את העיצוב של הבחירה שלהם, אומר בחברה ההוצאה לפועל של רוב הבנייה הגדולה – אם לא כולם – בבתי חרושת, שבו חלקים נרחבים של בית המיוצרים (קירות, קורות, רצפות, וכו ‘) הם התאספו. המפעל נושא אלמנטים טרומיים אלה לאתר הבנייה, שם ההרכבה מתבצעת במהירות – לעתים קרובות זה עניין של ימים.
עם המצלמה בנויה Brinno, בניית timelapse וידאו יהיה קלה יותר מאשר אי פעם.

המצלמה Brinno TLC100 timelapse

המצלמה Brinno TLC100 timelapse

מקד לכוון מוגדר העוקבים מרווח זמן … צפה בוידאו timelapse

1. קביעת מרווח הזמן

2. הכנס כונן הבזק מסוג USB

3. לאפשר לסרט

בניית המצלמה היא Brinno 100% כדי להתקין את עצמו, בנוגע לתצורה לתמונה והאוסף הסופי של קטעי וידאו בשלבים רבים של הבנייה:

הפיכת / configureation

שיכון / גינון

בית תפאורה

טרומי

עכשיו תהליך הגינון או גידול צמחים הוא פשוט קל כמו לקצור את המידע.

המצלמה Brinno הבנייה היא גם בחירה מצוינת עבור השטח של הבנייה מסורתית.

בניית המצלמה Brinno

מצלמות כדי להקל על העבודה באתר

המצלמה Brinno הבנייה היא הקלה לירות בכל בסיס בניית פרויקט. להתקין אותו ולשכוח אותו. אתה מקבל וידאו timelapse נרשם בתדר של הבחירה שלך, ברגע שהוא סיים את הפרויקט, אתה לראות את הווידאו בקצב שאתה רוצה.

וידאו מיידי לונג אלחוטי כלי

באופן מלא לנצל את קטעי וידאו של ניהול חוזי הבנייה היא גישה הרבה יותר יעיל

לחץ על וידאו

Ckick וידאו

המצלמה Brinno באמת עושה פלאים – אוטונומיה 78 ימים לצלם כל הזמן

לא לפספס שום זריקה!

Argol LTD
Argol LTD

Website:
http://www.2click.co.il

על Brinno
בנוסף ליכולות יוצאות דופן זו חברת Brinno ההדמיה עיבוד ליבה ופותחו בשילוב עם עיצובים ייחודיים לייצור מכשירי חשמל נמוך, סבירים במיוחד. Brinno כיום היא אחת של הטכנולוגיה לחיסכון באנרגיה ההדמיה והמובילה בעולם, ומתמחה בייצור מצברי מכוניות תמונות מטוסי קיימא.
לקבלת מידע נוסף, הנה אתר האינטרנט שלהם: http://www.brinno.com

הצעה מיוחדת: בקר עכשיו Brinnos פייסבוק! מייד לנצח מתנות המיוחדות שלנו תוך הצגה ושיתוף עם smartfone מה אתה מעדיף יותר טוב.
Brinnos פייסבוק: https://www.facebook.com/BrinnoIn

מספר הפריט

תג: Kamera לשגות צילום, זמן, המצלמה Konstruktions בניית Kamera; המצלמה Brinno TLC200Pro HDR וידאו, אופני מצלמה, קמר fahrrad; Cámara Ciclismo; Дверной видеоглазок является электронным, Zeitraffer Kamera, Ronden זמן המצלמה Bouw; Konstruktions Kamera; Brinno TLC200Pro מצלמת וידאו HDR; fiets מצלמה, קמר fahrrad, Cámara Ciclismo; Дверной видеоглазок является электронным; STAVEBNÍCH קמר Zeitraffer-Kamera TLC200 | מיט דער Sie auf die Weise צילום Kamera לשגות צילום TLC200 erleben einfache Faszination לשגות. Führen Sie למות Regie בIhrem eigenen Zeitrafferfilm, egal OB Tier-und Pflanzenbeobachtung, Baustelle Wetterbeobachtung, Überwachung, ספורט und Spiel-und viele weitere Trainingsauswertung Einsatzmöglichkeiten bis הין zum Stop Motion Trickfilm Figuren MIT oder Fahrzeugen. Die לשגות צילום Kamera Nimmt automatisch ילדער בeinstellbaren Zeitintervallen Konvertiert auf diese und ילדער צו einem hochauflösenden וידאו HD-אום. Somit können Sie Ihr וידאו ohne großen Aufwand sofort betrachten oder Freuenden vorführen. ist eine möglich mit dem schwenkbaren Objektiv גמיש האופטימלי und Aufnahme. דאס integrierte פארב-תצוגת ermöglicht perfektes ausrichten עין und der kontrollieren Aufnahmen. | Kamera erzeugt automatisch HD VideoZeitintervall פון 1 bis 24 שעות של einstellbarObjektiv 120 מעלות מסתובב | Timelapsecamera |

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: