Never miss great moments!

Miks toodetud kodudesse?
Tehasekrunt ei ole uus. See on isegi aastakümneid valmistatud kodudes on olemas.

Greener, kiirem targemaks

Tööstuskaupade kodud on ehitatud paindlikult põhineb süsteem, mis võimaldab kõrgel tasemel disaini ja viimistluse ja kontrollimise kulud, kaotades üllatusi. Liikuva kodu on revolutsiooniliselt funktsionaalne korpus, mis on taskukohane. Lisaks modulaarne kodudes ajal olid uskumatult ebaefektiivne võrreldes praeguste ehitus protsessid ühes kohas, mis võib kahandada rohkem kui 30% ehitusmaterjale. Mõned kaasaegse tootmise süsteemid vähendada kahjumit ligi 50%, võrreldes kodudes ehitatud kohapeal.

California Ehitus seadus 2013

Kui ostja on otsustanud disain oma valiku, firma ütleb täitmise olulisemate ehitus – kui mitte kõik – tehastes, kus suur osa toodetud kodu (seinad, talad, põrandad, jne) on kokku pandud. Taim kannab need kokkupandavad elemendid ehitusel, kus komplekteerimine toimub kiiresti – sageli on see vaid mõne päeva jooksul.
Kui kaamera on ehitatud Brinno, video timelapse ehitus peab rohkem kui kunagi lihtne.

Brinno TLC100 timelapse kaamera

Brinno TLC100 timelapse kaamera

Target eesmärgiks seadistatud intervall Waiting … Vaata timelapse video

1. Määramine intervall

2. Sisestage USB mälupulk

3. Luba film

Kaamera ehitus on 100% Brinno paigaldada ise, seoses konfiguratsiooni foto ja lõplik kogumine videod paljudel etappidel ehitus:

Tulles / configureation

Housing / haljastus

Home Decor

Tehasekrunt

Nüüd haljastus protsessi või taimede kasvu on lihtsalt nii lihtne, et saada teavet.

Kaamera ehitus Brinno on ka suurepärane valik valdkonnas tavapärase konstruktsiooniga.

Ehitus kaamera Brinno

Kaamerad hõlbustame SITE

Kaamera ehitus Brinno on lihtsaim tulistada iga ehitusprojekti alusel. Installi see ja unusta see. Sa saad timelapse video salvestatakse sagedusega oma valik, kui projekt on lõppenud, te vaatate video tempos tahad.

Wireless tööriist Long Instant Video

Täielikult kasutada videod ehituslepingu juhtimine on palju tõhusam lähenemisviis

Vajuta video

Ckick Video

Brinno kaamera tõesti imet – autonoomia 78 päeva pildistada pidevalt

Kunagi ei jäta ühtegi shot!

Estonia

tehnoturg
tehnoturg

Website:
www.tehnoturg.ee

Umbes Brinno
Lisaks sellele erakorralise firma Brinno pildistamine töötlemine põhioskuste arenenud ja kombineerida erinevaid konstruktsioone, et toota väikese võimsusega seadmed, ultra taskukohane. Brinno on praegu üks maailma juhtivaid pildistamine ning energiasäästliku tehnoloogia ja on spetsialiseerunud tootma auto akut säästev õhusõiduki fotod. Lisateavet siin on nende kodulehel: http://www.brinno.com
Eripakkumine: Külasta nüüd Brinnos Facebook! Kohe võita meie erilisi kingitusi tuuakse ja jagamine smartfone mida te eelistate parem.
Brinnos Facebook: https://www.facebook.com/BrinnoIn

number

Tag: Kamera möödumist fotograafia, aeg, kaamera ehitus Konstruktions Kamera; Brinno TLC200Pro HDR videokaamera, jalgratta kaamera, kamera Fahrrad; Cįmara CICLISMO; Дверной видеоглазок является электронным, Zeitraffer Kamera, Ronden aeg kaamera Torm; Konstruktions Kamera; Brinno TLC200Pro videokaamera HDR; Fiets kaamera, kamera Fahrrad, Cįmara CICLISMO; Дверной видеоглазок является электронным; STAVEBNÍCH kamer Zeitraffer-Kamera TLC200 | Mit der Kamera aeglustatud fotograafia TLC200 erleben Sie auf die Weise Einfache Faszination möödumist fotograafia. Führen Sie die Regie in Ihrem eigenen Zeitrafferfilm, egal ob Tier-und Pflanzenbeobachtung, Baustelle Wetterbeobachtung, Überwachung, Sport und Spiel-und viele weitere Trainingsauswertung Einsatzmöglichkeiten bis Hin zum Stop Motion trickfilm Figuren mit oder Fahrzeugen. Die aeglustatud fotograafia Kamera nimmt Automatisch Bilder in einstellbaren Zeitintervallen Konvertiert auf diese und Bilder zu einem hochauflösenden HD Video-um. Somit können Sie Ihr Video ohne Grossen Aufwand sofort betrachten oder Freuenden vorführen. Mit dem schwenkbaren Objektiv ist eine paindlik optimaalne und Aufnahme möglich. Das integrierte Farb-Display ermöglicht Perfektes ausrichten ein und der kontrollieren Aufnahmen. | Kamera erzeugt Automatisch HD VideoZeitintervall von 1 bis 24 s h einstellbarObjektiv 120 ° pööratava | Timelapsecamera |

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: