Never miss great moments!

Demolition ehitusseaduse nõuda järgmised tööd:

  • Et ilmastikukindel tahes pindade külgneva hoone, mis on avatud lammutada.
  • Remondi ja heastama kahju külgneva hoone põhjustatud lammutamise või hooletu tegevuse või tegevusetuse tahes isik, kes seda.
  • Et eemaldada materjali või prahti saadud lammutus-ja puhastustööd kohas.
  • Ühenduse katkestamiseks ja pitsat, sellistes punktides nagu kohalik asutus võib mõistlikult nõuda, iga kanalisatsiooni või kraavidesse või maja all.
  • Eemaldada kõik sellised kanalisatsiooni või kraavidesse ja pitseerida kanalisatsiooni või kraavidesse, kellega kanalisatsiooni või kraavidesse eemaldada on ühendatud.
  • Et hea rahulolu kohaliku omavalitsuse maapinna häiritud midagi teinud vastavalt lõigetele e) või f) eespool.
  • Korraldada koos asjakohaste õigusaktide matusetalitajad jaoks lahtiühendamine gaasiga, elekter ja vesi hoone.
  • Et teha korraldusi seoses põletamine struktuure või materjale saidi võidakse nõuda:
  • Kui hoone on või on osa ruumidesse, Health and Safety Executive ja tulekahju asutus ja igal muul juhul tulekahju asutus, ja
  • Võtta selliseid meetmeid, mis käsitlevad tingimusi, mille alusel lammutamine tuleb hakata ning tingimus, mille ala on jätta lõpetamist lammutus, kui kohalik omavalitsus võib pidada mõistlikult vajalikuks, et kaitsta kodanike ja säilimise üldkasutus.

Miks kasutades Brinno time lapse kaamera asemel DSLR või aja möödumist Apps i telefon?

brinno
Reason1:
Piiratud DSLR katiku eluiga : ->
1 min foto 10 päeva maksab 14400 kaadrid! Oletatavad DSLR elu 100000 kaadrid ainult. st 8 korda 10 päeva jooksul aja möödumist shooting siis on täiesti röstitud! mõtlema: Kas sõidad oma Ferrari LA New York? 2400 km või 4000 km? saad aga sa ei taha.

brinno

Extra patareid, kaardid ja intervall on vaja valmis. siis ilmselt pead ärkama kell keskel öösel vahetada patareisid ja SD kaarte. Kui sa olid James Cameroni sukelduda Mariana kraavi siis edasi minna DSLR oma ajaloolise sügavaim time lapse video. Kasutage DSLR aega lapseforyour eluajal maha.
Reason2: Miks ei aja möödumist apps nutitelefoni?
See ei kesta pool päeva kaamera. Teine küsimus on sa lihtsalt ei saa sind kasutada telefoni pildistamiseks mitu tundi time lapse ainult ilma ringi liikudes. Ja kuidas oma Facebook?
Teeme ka digitaalne taimer, mis võimaldab teil määrata, mitu tundi tulistada iga päev. Näiteks võite programmeerida tulistada kuus tundi. Kui hakkate seda esimesel päeval, see võimaldab time lapse kaamera Brinno Ehitus Camera tulistada kuus tundi, alustades samal ajal iga päev.
Salvestamine ehituse edenemisele? Me oleme valmis väike Motion JPEG (AVI) filmi kaks päeva töökoht, mida saate vaadata. Klõpsa , et näha filmi.
http://www.brinno.com/solution/construction-camera.html

brinno

eripära:
Patareitoitega ja väga kauakestev võimsus
Portable kõik ühes
Üks nupp operatsiooni
pikaajaline time lapse kaamera Brinno Ehitus Camera-Long kestis 4 kuud
HD kvaliteetseid pilte videod

http://www.brinno.com/solution/construction-camera.html , nagu me eespool mainitud kasutusega kõik ühes ja väljas üks pikaajaline akutoitega. Kui kasutate DSLR + intervall, see ei ole veekindel ja trully haavatavaks väljas

kust osta

Estonia

tehnoturg
tehnoturg

Website:
www.tehnoturg.ee

Umbes Brinno
Lisaks sellele erakorralise firma Brinno Imaging töötlemine põhioskuste arendatud ja kombineeritud unikaalse kujunduse toota taskukohane, ülimadala energiatarbega seadmetele. Brinno on praegu üks maailma juhtivaid pildistamine ning energiasäästliku tehnoloogia ja on spetsialiseerunud säästva tootmise õhusõiduki patareid ise pilte. Lisateavet on siin oma veebilehel: http://www.brinno.com
Eripakkumine: Külasta nüüd Brinnos Facebook! Kohe võita oma erilisi kingitusi, ilmutades ja jagamine smartfone mida soovite parem.
Brinnos Facebook: https://www.facebook.com/BrinnoInc

Viide artiklile

http://bobbuilder101.wordpress.com/2013/11/22/the-construction-camera-for-demolition-time-lapse/

Tag: Zeitraffer Kamera, laps de temps, kaamera de ehitus; Konstruktions Kamera; Brinno TLC200Pro Kaamera Video HDR; bike kaamerat FAHRRAD kamera; Cįmara CICLISMO; Дверной видеоглазок является электронным, Zeitraffer Kamera, ronden de temps, kaamera de Torm; Konstruktions Kamera; Brinno TLC200Pro Camera Video HDR; Fiets kaamera FAHRRAD kamera, Cįmara CICLISMO; Дверной видеоглазок является электронным; STAVEBNÍCH Kamer Zeitraffer-Kamera TLC200 | Mit der Zeitraffer-Kamera TLC200 erleben Sie auf Einfache Weise die Faszination Zeitraffer. Führen Sie die Regie sisse Ihrem eigenen Zeitrafferfilm, egal ob Tier-und Pflanzenbeobachtung, Baustelle, Wetterbeobachtung, Überwachung, Sport, Spiel-und Trainingsauswertung und viele weitere Einsatzmöglichkeiten bis Hin zum Stop Motion trickfilm mit Figuren oder Fahrzeugen. Die Zeitraffer-Kamera nimmt Automatisch Bilder sisse einstellbaren Zeitintervallen auf und konvertiert diese Bilder zu einem hochauflösenden HD-video um. Somit können Sie Ihr Video ohne Grossen Aufwand sofort betrachten oder Freuenden vorführen. Mit dem schwenkbaren Objektiv ist eine paindlik und Optimale Aufnahme möglich. Das integrierte Farb-Display ermöglicht ein Perfektes ausrichten und kontrollieren der Aufnahmen. | Kamera erzeugt Automatisch HD-VideoZeitintervall von 1 s bis 24 h einstellbarObjektiv 120 ° schwenkbar | Timelapsecamera |

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: