Never miss great moments!

Bina Yasası Yıkım aşağıdaki eserlerini gerekebilir:

  • Yıkım tarafından maruz bitişik bir binanın herhangi yüzeyleri hava koşullarına.
  • Yıkım tarafından ya da yapan herhangi bir kişinin ihmalkar bir fiil veya ihmalden kaynaklanan bir komşu binaya herhangi bir hasarı onarmak ve iyi yapmak.
  • Malzeme veya sitenin yıkım ve temizlik kaynaklanan çöpleri kaldırmak için.
  • Kesmek ve mühür, yerel otorite makul, binada veya altında herhangi bir kanalizasyon veya drenaj gerektirebilir gibi noktalarda.
  • Böyle bir kanalizasyon veya drenaj kaldırmak ve kaldırılacak kanalizasyon veya drenaj bağlı olduğu herhangi bir kanalizasyon veya drenaj mühür.
  • Paragraf e) veya f) Yukarıda altında yapılan şey tarafından rahatsız zeminin yerel otorite yüzeyi memnuniyeti iyi yapmak.
  • Binaya gaz, elektrik ve su temini kesilmesi için ilgili yasal cenaze ile düzenlemeler yapmak.
  • Olarak sitedeki yapıların veya materyallerin yakılması ile ilgili bu tür düzenlemeler yapmak için makul gerekebilir:
  • bina veya yangın otorite tarafından, Sağlık ve Güvenlik Yönetim ve yangın otorite ve başka bir durumda tarafından, özel binaların bir bölümünü oluşturur, ve eğer
  • Yıkım üstlenilecek olup, site yerel otorite olarak, yıkım tamamlanması üzerine bırakılmak olduğu durum halkın korunması için makul bir şekilde gerekli düşünebilirsiniz tabi olduğu koşullara ilişkin bu tür adımlar atması ve kamu tatlılık korunması.

Neden ben telefonda Brinno time lapse kamera yerine DSLR veya zaman atlamalı Apps kullanarak?

Brinno
Reason1:
Sınırlı DSLR obtüratör ömrü : ->
1 dakika 10 gün boyunca bir fotoğraf size 14,400 çekim mal olacak! Sadece 100.000 çekim DSLR hayat gerekiyordu. 10 gün zaman atlamalı çekim yani 8 kez o zaman tamamen tost vardır! Bu düşünün: Los Angeles’tan New York’a Ferrari sürmek mi? 2.400 mil veya 4.000 km? yapabilirsiniz ama vermeyeceksin.

Brinno

Ekstra pil, kartlar ve aralık hazırlanan ihtiyaç vardır. o zaman muhtemelen piller ve SD kartları yerine orta geceleri uyanmak gerekir. Eğer Mariana açmasında James Cameron’un dalış olmadıkça sonra tarihsel derin time lapse video için önde DSLR gidin. Zaman lapseforyour ömür boyu çekim için DSLR kullanın.
Reason2: Neden akıllı telefon üzerinde zaman atlamalı apps?
Üzerinde kamera ile yarım gün sürmez. Diğer konu sadece tek dolaşırım olmadan kaç saat time lapse çekim için size telefon kullanamazsınız edilir. Ve nasıl facebook hakkında?
Biz de her gün için ateş kaç saat belirlemenizi sağlayan bir dijital zamanlayıcı yapmak. Örneğin, altı saat boyunca ateş için program olabilir. Bunu ilk gün başladığınızda, zaman atlamalı kamera Brinno İnşaat Kamera her gün aynı anda başlayarak, altı saat boyunca ateş sağlayacaktır.
Inşaat ilerleme kaydedilmesi? Biz görüntüleyebilir iş yerinde iki gün küçük bir hareket jpeg (AVI) film hazırladık. tıklayınız filmi görmek için.
http://www.brinno.com/solution/construction-camera.html

Brinno

özellikler:
Akülü ve çok uzun ömürlü güç
TÜM birinde taşınabilir
Tek düğme operasyonu
Uzun vadeli bir zaman atlamalı kamera Brinno İnşaat Kamera-Long 4 ay süren
HD yüksek kaliteli görüntüler videoları

http://www.brinno.com/solution/construction-camera.html , biz çalışan uzun süreli pil ile yukarıda kullanın hepsi bir arada ve açık havada belirtildiği gibi. DSLR + Zaman aralığını kullanıyorsanız, bu kanıt ve bina dışı karman savunmasız su değil

nerede satın almak için

Turkey

brinno turkey
Brinno Turkey

Website:
www.brinno.com.tr

Brinno Hakkında
Bu olağanüstü şirket ek olarak Brinno Görüntüleme işleme temel yetkinlikleri gelişmiş ve uygun fiyatlı, ultra düşük güç cihazları üretmek için benzersiz tasarımları ile birlikte. Brinno şimdi dünyanın önde gelen görüntüleme ve enerji tasarrufu teknolojisi biridir ve sürdürülebilir üretim uçak pillerin kendi kendine fotoğrafları uzmanlaşmıştır. Daha fazla bilgi için, burada kendi web sitesi: http://www.brinno.com
Özel teklif: Şimdi Brinnos Facebook edin! Gösteren ve daha iyi ne tercih smartfone ile paylaşırken hemen bizim özel hediyeler kazanacak.
Brinnos Facebook: https://www.facebook.com/BrinnoInc

Referans Madde

http://bobbuilder101.wordpress.com/2013/11/22/the-construction-camera-for-demolition-time-lapse/

Etiket:; Konstruktions Kamera; Brinno TLC200Pro kamera video HDR, bisiklet kamera, fahrrad KAMERA, Cámara Ciclismo; Дверной видеоглазок является электронным, Zeitraffer Kamera, Ronden de temps, kamera de BOUW; Konstruktions Kamera, Zeitraffer Kamera, de temps, caméra de inşaat laps Brinno TLC200Pro Kamera Video HDR; fahrrad Kamera, Cámara Ciclismo, kamera Fiets; Дверной видеоглазок является электронным; STAVEBNÍCH KAMER Zeitraffer-Kamera TLC200 | Mit der Zeitraffer-Kamera TLC200 erleben Sie Tek einfache Weise Faszination Zeitraffer ölür. Führen Sie Ihrem eigenen Zeitrafferfilm, egal ob Tier-und Pflanzenbeobachtung, baustelle, Wetterbeobachtung, ÜBERWACHUNG, Spor, Fahrzeugen oder Spiel-und Trainingsauswertung und viele weitere Einsatzmöglichkeiten bis hin zum Stop Motion Trickfilm mit figuren yılında Reji ölür. Um Bilder zu einem hochauflösenden HD-Video diese Dönüştürür einstellbaren Zeitintervallen auf und in Zeitraffer-KAMERA nimmt automatisch Bilder ölür. Somit können Sie Ihr video ohne großen Aufwand sofort betrachten oder Freuenden vorführen. Mit dem schwenkbaren Objektiv ist eine esnek Aufnahme optimale und möglich. Das Integrierte Farb-Display ein perfektes ausrichten und kontrollieren der Aufnahmen ermöglicht. | | Timelapsecamera | Kamera erzeugt automatisch HD-VideoZeitintervall von 1 s 24 s 120 ° schwenkbar einstellbarObjektiv bis

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: