Never miss great moments!

Brinno Pan Lapse ART200 je otočný stojan s Bluetooth (BLE 4.0), který vám umožňuje pořizovat úžasná otočná videa nebo širokoúhlá časosběrná videa pomocí vaší Brinno kamery, fotoaparátu nebo smartphonu. 
Otoč-a-zachyť.
Oficiální video – představení produktu
Vlastnosti odlišné od ostatních otočných stojanů pro fotoaparát
• Super pomalý otočný stojan pro fotoaparát – rychlost může být přizpůsobena na otočku o 360° za 400 hodin
• Dlouhotrvající výdrž baterií > na 2 AAA baterie až 1 měsíc
• Nastavitelný úhel otáčení: 15° až 345°
• Bezdrátové ovládání přes Bluetooth aplikaci
• Vhodné pro všechny smartphony, fotoaparáty a videokamery
Video – použití ART200 s různými kamerami
 
ART200 je již dostupná na trhu. Pokud máte zájem, můžete ji zakoupit u vašeho prodejce, kterého najdete na http://brinno.com/store, a stáhnout si aplikaci do vašeho Apple nebo Android zařízení.
O firmě Brinno
Firma Brinno kromě jiného vyvinula výjimečnou technologii pro zpracování obrazu. Tato technologie je přidávána do každého produktu, který se vyznačuje jedinečným designem, čímž vznikají cenově dostupné kamery s velmi nízkou spotřebou. V současnosti je Brinno mezi světovou špičku v oblasti technologie úspory energie a zpracování obrazu. Firma se také specializuje na výrobu soběstačných přístrojů na fotografování, které disponují touto revoluční technologií úspory energie. Pro více informací navštivte webové stránky: http://www.brinno.com
Kde nakupovat

Vítejte na Připojte se Brinno Facebook

Tag: Türspion-Monitor mit DVR | Die Haus- oder Wohnungstür ist die wichtigste Sicherheitsschwelle. Der Türspion-Monitor wandelt ein schwer zu erkennendes Türspionbild v ein klares Großes Monitorbild um. Um festhalten zu können, wer vor der Tür stát, ist der mit einem Monitor Digitalrecorder ausgestattet. Die einfache Eintastenbedienung und die Vergrößerungsfunktion sorgen des weiteren für mehr Sicherheit. | Einfache EintastenbedienungLC-Display mit großem BetrachtungswinkelAusgleich des Fischaugen-Effektes |4016138713862, Bewegungskamera, Türkamera, Haustür Kamera, Türspion Kamera; skulina prohlížeč, kukátko fotoaparát, Digitaler Türspion, Mirilla Digital, Deurcamera, Spioncino Digitale, Přední bezpečnostní dveře kamera, Staveniště fotoaparátu. Práce na staveništi kamera, na baterie bezpečnostní kamery, digitální kukátko, Lovecké kamera, Trail kamery, herní venkovní überwachungskamera batteriebetrieben, venkovní überwachungskamera batteriebetrieben, venkovní überwachungskamera batteriebetrieben, venkovní überwachungskamera batteriebetrieben, Fotocamera di Sicurezza alimentata Batteriebewakingscamera op Batterien, Deur beveiligings fotoaparát, kamera Bezpieczeństwa zasilana na Batterie, kamera Bezpieczeństwa na drzwi frontowe, автономная охранная камера (наблюдения) (на аккумуляторах), камера наблюдения для входной двери, Bluetooth, nastavitelná rychlost, úhel nastavitelné, baterie 1 měsíc, pro fotoaparát a smartphone, iOS a Android, rotující stojan kamery.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: