Never miss great moments!

josh1-300x110

Time-lapse video je naše specialita v Brinno a “Brilliant inovace” by měly být k dispozici pro každého, to je to, co jsou se snaží přinést našim zákazníkům! Cenově tech, který je snadno ovladatelný s výdrží baterie jste zvyklí z našich kamer.

Všichni jsme se stali vizuální, zachycovat všechny životní okamžiky, velké i malé.Popularita Instagram je svědectvím o této skutečnosti s více než 300 milionů uživatelů denně.

V Brinno jsme vyvinuli (a nadále rozvíjet a posilovat) time-lapse kamery pro vaše každodenní potřeby. Ať už pracujete ve stavebnictví / Construction nebo chcete-li zachytit vaše cestovní dobrodružství, jsme vytvořili fotoaparát pro vás!

Stavitelé se spoléhají na BCC200 Bundle

bcc-holder-1-300x176

Stavitelé a jiní ve stavebnictví vědí, že to trvá déle než kvalitní budovy tak, aby splňovaly dnešní zákazníka. Vizuální důkaz o pokračující progrese je nezbytnou součástí podnikání pro dnešní spotřebitele. Brinno činí tento proces snadno s BCC200 (svazek) Konstrukce Fotoaparát je dnešní řešení pro moderní profesionála. Klíčová vlastnost? Životnost baterií až 80 dnů na jednu sadu AA baterií. Cenová dostupnost je také klíčem. Abychom byli schopni nabídnout klientům klid, k nezaplacení!

 

Cestovat ve velkém stylu! TLC120 dorazil!

tlc120-b-300x97

Nejnovější ‘Brilliant inovací “přijde z Tchaj-wanu je TLC120 akční kamera time-lapse!Jsme hrdí na to nyní nabízejí fotoaparát pro ty, kteří pravidelně cestují.

Take tento malý fotoaparát na silnici a učinit z něj pomlčka-CAM nebo jej můžete nastavit zachytit východ slunce nebo zábavnou akci, když narazíte na nová místa.

Slyšeli jsme od vás (zákazníkům) a vytvořil fotoaparát, který lze nabíjet! Nejen, že obsah se, že poplatek platí až po dobu 20 dní! Neslýchaný v akčním fotoaparátu.

Můžete ovládat tento fotoaparát s chytrý telefon + je wifi povolen!

Zde je příklad záznamu můžete zachytit! (Via Michael Lohr Photography)

 

Jisti, který time-lapse kamery byste měli mít? Přejít na našich webových stránkách, podívejte se na srovnáních nebo dotázat se

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: