Never miss great moments!

Brinno je vůdce je časosběrné technologie. Nyní jsme zavedli Brinno BCC200 stavební fotoaparát balíček pro ty, kteří chtějí svou hru!

intro-2-1024x575

Brinno BCC200 je vyšší-end konstrukce fotoaparátu svazek s 80-ti denní výdrž baterie, je poháněn HDR-senzorem a speciální noční režimy dokonalé využití pro dokumentaci staveb, analyzuje změny v životním prostředí a úžasnou paletu jiných dlouhodobě venkovní fotografické úkoly. BCC200 přináší výjimečné časosběrné video i v těch nejnáročnějších podsvícení a / nebo zhoršených světelných podmínek. Nový nosnost průmyslové třídy letecký hliníkové slitiny Svěrky lidové zvyšuje jeho pohodlí pro uživatele. Balíček kamera se pohybuje v různých částech světa (v USA například další svorka je založen výhradně na potřebách zákazníka.)

Motto Films je časný uživatel Brinno Stavební kamer a vytvořil některé z nejvíce inovativní v průmyslu. Pro řadu příkladů navštívit jejich Vimeo stránku.

Proč by s použitím Brinno BCC200 stavební kameru pro staveništi projektů bylo důležité?
Brinno byl uznávaným lídrem v oblasti intervalového kamery. S průmyslovou kvalitní profesionální stavební fotoaparátu, BCC200 je odolný proti povětrnostním vlivům fotoaparát svazek, který nabízí rychlou a snadnou instalaci, bez zdlouhavého požadavky kabeláže nebo výkonu. To ilustruje celý projekt, bez ohledu na to, kolik dny, měsíce nebo roky trvá. Za pár minut okamžité HDR time-lapse video, které představuje profesionální projekt pro osobní nebo komerční účely.

bcc-holder-1-300x176

BCC200 Konstrukce Fotoaparát je nyní k dispozici na těchto prodejců po celém světě. Nezapomeňte, BRINNO je lídrem v oblasti time-lapse technologie “Děláme timelapse snadné.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: