Never miss great moments!

CES je rozhodně jedním z nejlepších obchodních výstavách po celém světě. Desítky tisíc lidí byly na návštěvě Las Vegas pro Consumer Electronics Show, mega-setkání tvůrců gadget z celého světa. Ricoh (Ricoh Company, Ltd. je japonská nadnárodní zobrazovací a elektrotechnická společnost.) Marketingový tým našel velkou příležitost k analýze zájem svých zákazníků. Aby bylo zajištěno, že zaznamenat nejlepší možné údaje a vyvinou veškeré Penny Foto společně založily (obrázky níže) více než pět Brinno to kamer v jiném úhlu, aby jim pomohl záznam a analyzovat výrobek, který přitahuje pozornost nejvíce. Náš time-lapse technologie zaměřený na dlouhou životností baterie, úspory energie, jednoduché řešení time-lapse, a co je nejdůležitější uživatelsky příjemný pro vaši firmu ke studiu své trendy na trhu.

MAC200DN má až měsíců životnosti baterie. Zapněte snímačem pohybu pomáhá eliminovat neužitečné data. Přední Monitor umožňuje přístup k nastavení fotoaparátu bez lámání nic.

P2160434-Copy

TLC200pro je také skvělý pomocník veletrhu. Až 40 dnů výdrž baterie znamená všechno. Nyní můžete časová prodleva, co se děje v průběhu celého veletrhu, aniž by něco chybí nebo výměně baterie často.

P2160441

Za účelem zvýšení nejpřesnější zboží průtoku analytik a aby každý cent stojí na veletrhu, obě výše uvedené produkty jsou rozhodně to, co potřebujete pro společnost. Pokud potřebujete více informací, navštivte naše webové stránky pro TLC200pro a MAC200DN.

MAC-TLC

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: